• In English
 • У Кривому Розі відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 19 квітня 2021 року о 19:49


  10-11 липня 2021 року у Кривому Розі (Дніпропетровська область) відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука.

  Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який прийме всеукраїнські змагання за програмою Ігор Нескорених для поранених ветеранів за межами столиці.

  «Мінветеранів та оргкомітет Ігор Нескорених спільно та тісно працюють над розвитком спортивної реабілітації ветеранів у регіонах. Саме тому Міністерство надає і буде надавати підтримку регіональним осередкам та розвинутим ініціативам, що спрямують свої зусилля на реінтеграцію через спорт поранених військовослужбовців та ветеранів у їхніх громадах. Щодо самих дисциплін – їх вибір невипадковий. Стрільба з лука, що вимагає сфокусованості, є чудовою можливістю проявитися нашим воїнам, показати набуті за час служби у війську навички. Щодо плавання – це одна з найбільш інклюзивних форм відновлення. Тим паче для ветеранів повинні бути створені умови активно користуватися такою можливістю реабілітації», - розповідає заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

  Більше читайте на сайті Мінветеранів.