• In English
 • У Києві відкрився сучасний тренінговий центр для ветеранів та представників силового блоку
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 12 жовтня 2019 року о 17:30

  На відкриття тренінгового центру компанії AVC Int. завітали Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда та перший заступник Міністра Антон Колумбет.

  Сучасний комплекс розташований на 300 квадратних метрах і містить 3 інтерактивні кімнати, які повністю управляються з планшета. За допомогою такого устаткування інструктор налаштовує різноманітні програми для тренування. Співзасновник компанії Леонід Федоровський продемонстрував матеріальну базу, на якій проводяться навчання і тренування, розповів про підходи та принципи при підготовці курсантів. «AVC Int. – не просто організація чи заклад, де щось робиться чи проводиться, це соціальний проект, явище, якщо можна так висловитись. Тут можна реалізувати як прикладні задачі в атестації чи перекваліфікації ветеранів, так і взаємодію між різними суспільними групами та інституціями», – розповів Леонід Федоровський.

  За його словами, тут використовуються найсучасніші методики підготовки. Відвідувачам надають знання та тренують вміння, які можна дієво використовувати у цивільному житті як в Україні, так і за кордоном. Таким чином забезпечується професійна інтеграція до міжнародної ветеранської спільноти. Наразі тут вже тренується особовий склад Муніципальної варти Києва. Як триває процес, побачила й очільниця Мінветеранів. «Я все життя пропрацювала у силових відомствах, бачила процес тренувань, як в Україні, так і закордоном, тож цей центр мені є з чим порівнювати. Хочу зазначити, що тут дійсно облаштована сучасна та якісна база для тренінгів та підготовки», – зазначила Оксана Коляда.

  В тренінговому центрі компанії AVC Int. також є скеледром, рухомі мішені та багато іншого. Загалом тут можна відпрацьовувати 72 програми, починаючи з медицини та закінчуючи штурмовим альпінізмом. Під час відвідин центру та ознайомлення з принципами та підходами до його роботи був підписаний Меморандум про співпрацю між Мінветеранів та AVC Int. Також домовились про взаємодію Муніципальної варти та AVC int.

  У Києві відкрився сучасний тренінговий центр для ветеранів та представників силового блоку У Києві відкрився сучасний тренінговий центр для ветеранів та представників силового блоку У Києві відкрився сучасний тренінговий центр для ветеранів та представників силового блоку