• In English
 • У Києві розпочалася зустріч Петра Цигикала з Командувачем Турецької берегової охорони Ахметом Кендіром
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 05 листопада 2018 року о 11:19

  Сьогодні у Києві Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Петро Цигикал зустрівся з Командувачем Турецької берегової охорони контр-адміралом Ахметом Кендіром.

  Зустріч відбулася в рамках розвитку та активізації двосторонньої співпраці у сфері охорони морських кордонів та захисту економічних інтересів у виключній (морській) економічній зоні, що здійснюється на підставі Міжурядової угоди країн.

  «Я дуже задоволений рівнем нашого співробітництва. Впевнений, що співпраця між нашими відомствами буде й надалі зміцнюватися», - зазначив очільник Держприкордонслужби України Петро Цигикал.

  Керівники відомств двох країн обговорили ситуацію в регіоні, оцінку ризиків і поточні операції, що проводяться в контексті боротьби з незаконною діяльністю в Чорноморському регіоні. Крім того, акцентувалась увага на взаємодії Морської охорони Державної прикордонної служби України та Турецької берегової охорони в проведенні спільних дій в акваторії Чорного моря, а також перспективах розвитку співробітництва.

  Петро Цигикал та Ахмет Кендір поклали квіти біля пам’ятника «Прикордонникам усіх поколінь». Крім того, Голова Держприкордонслужби ознайомив Командувача Турецької берегової охорони з роботою Головного центру управління службою. Зазначимо, що даний підрозділ цілодобово в режимі on-line збирає та узагальнює інформацію, що відбувається на державному кордоні.