• In English
 • Ігор Жданов: Відкриття легкоатлетичної арени Центру олімпійських видів спорту «Прибережний» - приклад реального приватно-державного партнерства
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 05 листопада 2018 року о 10:24

  3 листопада у селищі Лазурне Скадовського району Херсонської області відбулися урочистості з нагоди  відкриття легкоатлетичної арени Центру олімпійських видів спорту «Прибережний». На церемонію завітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, президент ФЛА АР Крим Андрій Ревуцький та голова правління «Механічного заводу» Андрій Путілов. 

  Цього ж дня функціонал арени випробували учасники Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків, відкритого чемпіонату АР Крим та міста Севастополя.

  «Ми повинні діяти за алгоритмом: сказав - зробив. Не завжди так буває. Але сьогодні ми бачимо приклад реального приватно-державного партнерства. У квітні підписали Меморандум про співпрацю, а у листопаді проводимо в Лазурному відкритий чемпіонат Криму та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків. Але я мрію про те, що відкритий чемпіонат з легкої атлетики, який ми відкриваємо сьогодні, пройде саме в українському Криму. Я впевнений, що це відбудеться», - наголосив Ігор Жданов, даючи старт змаганням.

  Спортивні споруди нового комплексу займають 14 000 кв. м. Тут  розміщений сучасний стадіон з сертифікованими біговими доріжками на 4 смуги довжиною 400 м зі штучним покриттям, майданчик для  легкоатлетичних стрибків у довжину, потрійних стрибків, спринтерська доріжка на 6 смуг довжиною 100 м зі штучним покриттям, підготовлено фундамент для сектору для стрибків з жердиною.

  Наступного року планується будівництво сектору для стрибків з жердиною та сектори ігрових багатофункціональних майданчиків – баскетбольні та волейбольні поля зі штучним покриттям. У подальших планах розбудови спортивного центру – будівництво двох корпусів для проживання спортсменів на 200-250 місць, номери яких будуть обладнані системою кондиціювання з системою обігріву навесні та восени. Таким чином, тренувальний сезон може тривати з квітня до кінця жовтня.