• In English
 • У Києві проходить регіональний семінар для держав-членів ГУАМ «Разом проти маніпулювання спортивними змаганнями»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 лютого 2019 року о 18:04

  14-15 лютого у  Києві, у Секретаріаті Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, проходить регіональний семінар «Разом проти маніпулювання спортивними змаганнями».

  Захід, організований для держав-членів ГУАМ, проводиться у межах проекту Ради Європи «Спорт осторонь від злочинності +» (Keep Crime Out of Sport +) у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та за технічної підтримки Секретаріату.

  З вітальним словом до присутніх звернувся заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан. Він запевнив присутніх, що Україна підтримує жорстку позицію ООН, Ради Європи, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, Міжнародного олімпійського комітету у боротьбі з  маніпуляцією у спорті  і бере активну участь у всіх міжнародних заходах та угодах, які націлені на протистояння цій загрозі.

  «Ми пишаємося тим, що Україна стала третьою країною в Європі, яка ратифікувала Конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. Одним із пріоритетів діяльності Уряду України та Міністерства молоді та спорту України є захист морально-етичних цінностей спорту, зокрема боротьба з допінгом, корупцією, маніпулюванням спортивними результатами, насильством тощо», – наголосив посадовець під час відкриття.

  Регіональний  семінар був організований з метою надання країнам практичної та технічної допомоги у впровадженні заходів щодо створення національних платформ та боротьби з маніпулюваннями результатами змагань, відповідно до Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями, а також впровадження інших відповідних заходів щодо ратифікації та імплементації конвенції.

  Близько 40 учасників – представників міністерств та відомств, спортивних федерацій, національних олімпійських комітетів України, Азербайджану, Грузії та Молдови, протягом двох днів обговорюватимуть поточний стан боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями на національному рівні та механізми боротьби з цим явищем.

  Більше читайте на сайті Мінмолодьспорту.