• In English
 • Міністр Андрій Рева та Посол Держави Ізраїль Ліон Джоел обговорили основні соціальні вектори співпраці між двома країнами
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 14 лютого 2019 року о 18:16

  Незалежна Україна та Держава Ізраїль установили по-справжньому дружні та  взаємовигідні  зв’язки. На цьому наголосили під час зустрічі Міністр соціальної політики України Андрій Рева та Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Ліон Джоел.

  Темами зустрічі стали обговорення питання  Угоди  пенсійного забезпечення між нашими країнами; продовження  реалізації трудового  договору між Державою Ізраїль та Україною.  

  Що стосується Угоди, то, за словами Міністра, вона буде остаточно затверджена після того, як її ратифікує Верховна Рада України. І, можливо, пенсійна Угода буде вписана в рамки пенсійної реформи, що наразі проходить в Україні.

  А з ходом виконання трудового договору Андрій Рева запросив Ліона Джоела ознайомитись особисто, відвідавши разом з ним регіональні  Центри зайнятості, оскільки вони  безпосередньо є учасниками реалізації  згаданого проекту з працевлаштування наших громадян в Ізраїлі.  

  Ознайомчу поїздку домовились здійснити навесні. 

  Посол Держави Ізраїль Ліон Джоел подякував Міністру  Андрію Реві за підняття важливих тем і детальний їх огляд.