• In English
 • У І півріччі цього року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 13 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 10 липня 2018 року о 10:11

  Фахівці управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області упродовж першого півріччя 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 13,5 млн грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 33 управлінських рішення.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 90 посадових осіб із накладенням штрафів на суму 15,1 тис. грн.

  До правоохоронних органів з початку року передано 22 ревізійні матеріали,  якими  порушено 5 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 4 особам. Протягом півріччя щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 32 позови на 8,5 млн грн.

  До Держаудитслужби надійшла інформація про виявлені фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, для подальшого інформування Держфінмоніторингу України на суму 232,8 тис. грн за результатами ревізії  Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської ОДА.