• In English
 • У І кварталі 2018 року до бюджету сільських рад Полтавщини надійшло майже 3,5 млн грн за проведення земельних торгів

  На земельних торгах, які було організовано та проведено 26, 28 лютого та  1-2, 6, 12-14 березня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  які розташовані на території  Хорольського, Оржицького, Кобеляцького, Лохвицького, Карлівського, Новосанжарського, Полтавського та Диканського районів Полтавської області.

  Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 500 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 34 га, та 7,1 га  на території Онішківської сільської ради Оржицького району та Кунівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області відповідно, де стартова ціна піднялася до 288% та 113% від нормативної грошової оцінки.

  В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Хорольського, Оржицького, Кобеляцького, Лохвицького Карлівського, Новосанжарського, Полтавського та Диканського районів Полтавської області щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі майже 3,5 млн грн, тобто 100,56%, 86,12%, 83,87%, 82,40% та 74,24 %, від нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідно.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.