• In English
 • У Харкові впроваджують програму безоплатного стентування, у Дніпрі оновили обладнання для реабілітації учасників АТО
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 19 січня 2018 року о 16:59

  У Харкові програму безоплатного стентування реалізують уже у двох центрах, на Полтавщині відкрили паліативне відділення, на Закарпатті - пункт екстреної допомоги, а у Дніпрі придбали нове обладнання для реабілітації учасників АТО.

  У Харкові вже працює програма безоплатного стентування

  Сьогодні в Україні діє урядова програма безоплатного стентування для пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги. Такі операції в Харкові роблять уже у двох центрах - Інституті загальної та невідкладної хірургії та обласної клінічної лікарні.

  Реперфузійні центри повинні функціонувати у режимі 24 години 7 днів на тиждень, 365 днів на рік(24/7/365). Кожен пацієнт, який потребує невідкладного стентування, забезпечуватиметься якісною і своєчасною діагностикою та ефективним і безкоштовним лікуванням. Відповідно до європейських протоколів лікування, стентування мають проводити у перші 2 години контакту пацієнта з медичним персоналом (максимум 12 годин від початку симптомів).

  На розвиток мережі реперфузійних центрів Уряд виділив по 150 млн грн у 2017 і 2018 роках.

  Детальніше: https://goo.gl/ZobjRE

  У Дніпрі встановили нове обладнання в реабілітаційному центрі

  У фізіотерапевтичному відділенні Реабілітаційного центру для учасників АТО встановили апарат високочастотної магнітотерапії, який глибоко прогріває уражені органи, поліпшує кровообіг і захисні функції організму, нормалізує нервову, серцево-судинну й ендокринну системи, і апарат для лімфодренажу, який усуває набряки і поліпшує кровообіг кінцівок.

  Детальніше: https://goo.gl/dphtBo

  На Полтавщині відкрили паліативне відділення

  На базі Кобеляцької центральної районної лікарні відкрили паліативне відділення, де будуть надавати хоспісну допомогу. Це відділення одночасно зможе прийняти 20 пацієнтів. Штат відділення - 18 медпрацівників. Це лікарі та медсестри, які доглядатимуть і надаватимуть фахову допомогу людям на останніх стадіях перебігу невиліковних захворювань.

  Детальніше: https://goo.gl/SLjp87

  На Закарпатті відкрили новий пункт екстреної допомоги

  Новий пункт екстреної медичної допомоги запрацював на Виноградівщині в с.Великі Ком’яти. Медики «швидкої» цілодобово обслуговуватимуть 4 села, в яких живе 18,5 тисяч людей.

  Детальніше: https://goo.gl/mGMNg9

  В Умані – нова техніка для обстеження зору

  У поліклінічному відділенні Уманської центральної лікарні відкрито оновлений офтальмологічний кабінет. Для нього був придбаний автоматичний рефрактокератометр. Обстеження на цьому апараті дає можливість проcтіше діагностувати такі складні патології як астигматизм і кератоконус, вдосконалити діагностику далеко- та короткозорості.

  Детальніше: https://goo.gl/4dRAdn

  У Івано-Франківську відкрили лабораторію для підготовки зубних техніків

  Новостворений університетський навчально-практичний центр служитиме для підготовки і перепідготовки зубних техніків. Він є базою кафедри стоматології навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

  Центр складається з кількох кімнат, які обладнані за всіма нормами, що вимагають встановлені тут апаратура й обладнання. Серед обладнання є й дві унікальні виробничі лінії, призначені для виготовлення знімних протезів та прес-кераміки.

  Детальніше: https://goo.gl/YGTxom