• In English
 • У Дніпропетровській області в листопаді місяці на земельних аукціонах стартова ціна лотів піднялась в середньому на 25%

  Головним управлінням Держгеокадастру в Дніпропетровській області в листопаді 2018 року проведено земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  У ході торгів продано право оренди на 7 земельних ділянок загальною площею 166,4 га, розташованих на території Верхньодніпровського, П’ятихатського, Покровського та Синельниківського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками збільшилась з 180,78 тис. грн до 562,94 тис. гривень. За підсумками земельних торгів стартова ціна земельних ділянок піднялась в середньому до 25% від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцеві бюджети Дніпропетровщини.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».