• In English
 • У Дніпрі відкрили після капітального ремонту Маріїнську багатопрофільну гімназію
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 01 вересня 2021 року о 17:20

  Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов відвідав з робочою поїздкою Дніпропетровщину, де взяв участь у відкритті оновленої Маріїнської багатопрофільної гімназії у місті Дніпро. Освітній заклад було капітально відремонтовано в межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  «Будівля Маріїнської гімназії належить до культурної спадщини регіону — їй понад 150 років. Завдяки Програмі Президента «Велике будівництво» заклад став сучасним та модернізованим; зараз у ньому навчатимуться 720 школярів. У відремонтованій гімназії провели термомодернізацію будівлі та створили додаткові локації для відпочинку учнів. Такі якісні освітні заклади мають з’являтися в кожній громаді», — зазначив Олексій Чернишов.

  У будівлі гімназії проведено енергоефективні заходи — зовнішні вікна замінено на металопластикові, утеплено фасад, проведено капітальний ремонт покрівлі та замінено підлогу в усіх приміщеннях закладу.

  Також у межах проекту влаштовано блискавкозахист, відремонтовано ґанки, харчоблок, санвузли, спортивну та актову зали. Оновлено комплексний спортивний майданчик та зону для відпочинку дітей молодших класів.

  Сьогодні, 1 вересня, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов із робочою поїздкою відвідав також Донеччину, де взяв участь у відкритті після реконструкції двох шкіл — в Авдіївці та Новогродівці, а також Центру безпеки громадян.