• In English
 • Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко взяв участь у відкритті аудиторії імені В’ячеслава Чорновола в КНУ імені Шевченка
  Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 01 вересня 2021 року о 17:15

  Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко 1 вересня взяв участь в урочистій церемонії відкриття в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка аудиторії імені Героя України В’ячеслава Чорновола.

  Ініціаторами відкриття іменної аудиторії й барельєфа на честь В’ячеслава Чорновола виступили студенти Інституту журналістики. Гідну ініціативу студентської молоді, після фахових обговорень, підтримали Вчені ради Інституту журналістики й Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проект вдалося реалізувати завдяки спільним організаційним зусиллям, медійній і фінансовій підтримці небайдужих людей: випускників і студентів, викладачів і працівників університету, громадських діячів і працівників органів влади, журналістів і політиків.

  Автором барельєфа став заслужений діяч мистецтв України Василь Гурмак, який був особисто знайомий із В’ячеславом Чорноволом. До роботи над барельєфом долучилися член Національної спілки художників України Микола Гурмак та архітектор Андрій Лисенко.

  «Дуже важливо, що аудиторія, імені В’ячеслава Чорновола відкрилась саме в Інституті журналістики, адже така аудиторія може бути і на юридичному, історичному або філософському факультетах, – зазначив у своєму виступі під час урочистого заходу Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. – Але В’ячеслав Максимович розпочинав свою видатну державну і політичну кар’єру саме з професійної журналістики, навчався саме на журфаці Київського університету, був і залишається видатним публіцистом».

  Як голова Комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики Олег Наливайко запропонував відтепер саме в цій аудиторії проводити щороку 24 грудня, в день народження В’ячеслава Чорновола, вручення лауреату урядової відзнаки разом із широким обговоренням творчої спадщини Великого громадянина України.

  В урочистому заході взяли також участь ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров, директор Інституту журналістики Володимир Різун, сестра В’ячеслава Чорновола Валентина Чорновіл, син Тарас Чорновіл, громадські діячі, соратники й послідовники видатного публіциста, державника і політичного діяча.