• In English
 • У Дніпрі облаштовують сучасний центр надання послуг у форматі «прозорого офісу»
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 03 серпня 2021 року о 14:09

  У Дніпрі на Слобожанському проспекті облаштовують сучасний центр з надання адміністративних сервісів та послуг соцзахисту. Він працюватиме у форматі «прозорого офісу». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Розширюємо мережу центрів, де можна отримати якісні послуги від держави. Швидко, зручно, без черг. Такий почали облаштовувати у Дніпрі на лівобережжі», – зазначив Валентин Резніченко.

  Центр створюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  «Під Центр виділили колишню будівлю Індустріального райвиконкому. Це буде найбільший осередок з надання послуг в Дніпрі. Сучасний, з широким переліком сервісів, які можна буде отримати в одному місці», – сказав заступник міського голови Едуард Підлубний.

  Адміністратори прийматимуть людей на перших двох поверхах. Працюватимуть у «прозорому офісі». Замість окремих кімнат буде опен спейс. Третій та четвертий поверхи виділять під так звані бек-офіси. Там займатимуться обробкою документів. Центр зроблять зручним для людей з інвалідністю – буде ліфт, підйомник, пандуси, тактильна плитка. На території замінять асфальт, висадять квіти.

  В Дніпропетровській області функціонує 82 ЦНАПи з філіями.