• In English
 • У Чернівецькій області відкрили гімназію, оновлену за принципами Нового освітнього простору

  “Оновлена гімназія №2 у місті Сторожинець Чернівецької області – ще один чудовий приклад втілення Нового освітнього простору. Тут добудували новий корпус, в якому облаштували комфортні умови для учнів та відкрили дві нові групи для дошкільнят. Тепер це школа-дитячий садок. І це ще не все! Яскравий дизайн – стіни розмальовували місцеві художники і вчителі малювання. Мотивуючий простір – навіть сходи навчають англійської, а підлога – геометрії. Також енергоефективність – гімназію опалює твердопаливна котельня з енергозберігаючими котлами. Таким має бути сучасний навчальний заклад. Приємно бачити, як Новий освітній простір набирає обертів по всій країні”, – зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  У новому корпусі гімназії розмістилися сучасна спортивна зала з роздягальнями та душовими, а також кабінети біології, хімії, фізики, інформатики та трудового навчання.

  Класи та кабінети оснащені сучасними меблями та оргтехнікою. Зараз у гімназії навчається 117 учнів.

  Лев Парцхаладзе нагадав, що нині вже понад 300 шкіл та дитсадків активно впроваджують принципи Нового освітнього простору.

  Довідково

  Новий освітній простір (НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:

  • енергоефективність;
  • сучасне обладнання;
  • мотивуючий простір;
  • безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України.

  НОП – школи, в яких хочеться навчатися!