• In English
 • У 2020 році Міноборони закупило рекордну за останні 7 років кількість пального для потреб Збройних Сил України, - Андрій Таран
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 грудня 2020 року о 14:35

  За підсумками 2020 року Міністерство оборони України уклало договорів на закупівлю 230,6 тис. тонн пального для потреб Збройних Сил України. Це найбільший показник за останні 7 років. Результату вдалося досягти без збільшення відповідних бюджетних асигнувань.

  «Міністерство оборони використовує усі можливості, аби наші військовослужбовці були забезпечені необхідними засобами для оборони держави. Моя позиція – ефективно використовувати бюджетні кошти, купувати ощадливо, але, водночас, якісні товари та послуги. А зекономлений фінансовий ресурс використовувати для посилення спроможностей. Така політика вже дає свої результати – завдяки економії у 2020 році Міністерство оборони уклало договорів на закупівлю 230,6 тис. тонн пального для потреб Збройних Сил України», - повідомив Андрій Таран.

  Завдяки зміні у підходах до здійснення закупівель, Міністерство оборони змогло сповна скористатися зниженням світових цін на нафту та нафтопродукти, і збільшити обсяги закупівель фактично на чверть.

  Додаткові обсяги пального спрямовані на збільшення оперативних та стратегічних резервів Збройних Сил України за відповідними напрямками.