• In English
 • У 2018 році мають набути бойових спроможностей сформовані Командування ВМС та Морської піхоти, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 01 липня 2018 року о 14:09

  Головним для кожного військовослужбовця Військово-Морських Сил Збройних Сил України є патріотизм, мотивація, самовідданість та готовність до виконання завдань. На цьому сьогодні, 1 липня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистостей з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

  Очільник оборонного відомства відзначив, що Військово-Морські Сили сьогодні продовжують гідно виконувати бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

  Генерал армії України Степан Полторак зауважив, що 2018 рік буде непростим для Військово-Морських Сил, як і в цілому для сектору безпеки і оборони України, для Збройних Сил України.

  «Ми всі поставили перед собою дуже амбітне завдання – це європейська інтеграція та вступ до НАТО», – сказав він.

  Свідченням незворотності реформ, які відбуваються у секторі безпеки і оборони Міністр оборони назвав прийняття Верховною Радою України Закону «Про національну безпеку».

  «Багато чого вже зроблено Військово-Морськими Силами. У 2018 році мають набути бойових спроможностей сформовані Командування Військово-Морських Сил та Командування Морської піхоти, ми також повинні завершити формування другої бригади морської піхоти», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.