• In English
 • Міністр оборони в Одесі привітав військових моряків з професійним святом
  Міністерство оборони України, опубліковано 01 липня 2018 року о 13:52

  Сьогодні, 1 липня, в Одесі тривають урочисті заходи з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

  Виступаючи перед учасниками урочистостей, Міністр оборони України Степан Полторак від імені Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та колегії оборонного відомства привітав особовий склад з професійним святом, побажав усім військовим морякам успіхів і перемог.

  Генерал армії України Степан Полторак підкреслив, що за часи незалежності Військово-Морські Сили пройшли складний етап реформування, який триває і по сьогодні.

  «Навіть у складні часи, після підступного удару у спину у 2014 році під час анексії Криму та збройної агресії на сході України, головними пріоритетами для військовослужбовців Військово-Морських Сил були захист своєї держави та вірність Присязі», – наголосив він.

  За словами Міністра оборони України, кожен матрос і офіцер чітко виконував поставлені завдання, навіть ціною власного життя. 500 військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України отримали державні нагороди, 31 з них – посмертно.

  Присутні вшанували пам'ять загиблих за свободу та незалежність України хвилиною мовчання.

  Також в Одесі під час урочистостей Степан Полторак представив особовому складу новопризначених заступників командувача ВМС ЗС України.

  Наказом Міністра оборони України контр-адмірала Андрія Тарасова призначено начальником штабу – першим заступником командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а заступником командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з логістики – начальником логістики Командування ВМС полковника Ігоря Ступницького.