• In English
 • Тривають перемовини Міненерго із представниками «Шахти «Надія»

  Міністерство енергетики продовжує переговори щодо вирішення кризової ситуації на шахті «Надія», працівники якої другий день мітингують під стінами Кабінету Міністрів.

  Представники Міністерства сьогодні зустрілися із ініціативною групою вуглевидобувного підприємства ПрАТ «Шахта «Надія». Під час зустрічі обговорювалися можливі шляхи виводу з кризи підприємства та погашення боргів із заробітної плати перед гірниками.

  Зараз розглядається можливість підписання протоколу про порозуміння між Міністерством та шахтарями. У ньому будуть прописані можливості авансової оплати за вугільну продукцію, умови виходу шахтарів на роботу найближчим часом, а також варіанти подальшого функціонування підприємства.

  Керівництву «Шахта «Надія» пропонується підготувати програму подальшої перспективної роботи підприємства та надати на розгляд на виїзне засідання технічної ради Департаменту вугільно-промислового комплексу.

  Нагадаємо, гірники мітингують з проханням про виділення цільової фінансової допомоги у розмірі 50 млн грн для виплати заборгованості зарплати за період березень–травень 2020 року та погашення боргів з електроенергії. Наразі законодавчих підстав для виплат із бюджету немає.

  Водночас остаточні висновки причин виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам ПрАТ «Шахта «Надія» будуть зроблені після результатів проведення позапланового внутрішнього аудиту.