• In English
  • Триває акція Держкомтелерадіо зі збору книг для військових та мешканців Луганської і Донецької областей

    Понад 35 тисяч примірників книг були передані в рамках благодійної акції, організованої Держкомтелерадіо спільно з ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія», у військові госпіталі України, дитячі будинки, навчальні заклади та бібліотеки Луганської і Донецької областей.

    Акція зі збору книг для мешканців сходу України та військових, які беруть участь в операції Об’єднаних сил, триває з 2015 року.

    За цей час вона стала загальноукраїнською, до неї долучилися видавництва з усіх областей України: Саміт-книга», «Ранок», «Український письменник», «Пегас», «Видавництво Старого Лева», «Брайт Стар Паблішинг», «Просвіта», «Грамота», «Дніпро», «Либідь», «Освіта», «Веселка», «Мистецтво», «Світ», «Україна», «Каменяр», «Фоліо», «Клуб сімейного дозвілля», «Махаон Україна», «Просвіта», «Буква», «Букрек», «Віват», «Жнець», «Техніка», «Бібліотечний колектор» та інші.

    Військові госпіталі України, військові частини, що беруть участь в операції Об’єднаних сил, дитячі будинки, навчальні заклади та бібліотеки Луганської та Донецької областей, переселенці отримали від вітчизняних  видавців тисячі нових українських книжок.