• In English
 • Торговий представник України Тарас Качка очолив засідання Адміністративного комітету Міжнародної ради по зерну у Лондоні
  Міністерство економіки України, опубліковано 10 грудня 2021 року о 08:40

  7 грудня у м. Лондон відбулося засідання Адміністративного Комітету Міжнародної ради по зерну (МРЗ), яку у 2021/2022 фінансовому році очолює заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка. Захід відбувся з метою конструктивного обговорення і взаємодії представників різних країн – членів Адміністративного комітету щодо питань політики торгівлі зерном.
  «Підвищення рівня поінформованості щодо ринку зернових, а також торгового співробітництва на світових ринках зерна є ключовим завданням в рамках діяльності Міжнародної ради по зерну. Україна, як держава з потужним аграрним потенціалом, націлена на посилення взаємодії з основними виробниками і споживачами зерна, та спрямовує сили на забезпечення глобальної продовольчої безпеки, зміцнення продовольчих ланцюгів та сприяє досягненню Цілей сталого розвитку до 2030 року», - зауважив заступник Міністра.
  Так, сторони обговорили питання підготовки до проведення 54-ї сесії МРЗ та Зернового форуму, розглянули звіти за 2020/21 фінансовий рік та робочої програми МРЗ на 2021/2022 фінансовий рік, обговорили пропозиції щодо внесення змін до Конвенції про торгівлю зерном 1995 року, питання підготовки до Зернової конференції МРЗ 2022 року тощо.
  Заступник Міністра додав, що участь у засіданні Адміністративного комітету МРЗ дає можливість узагальнити світовий досвід приватного та державного секторів, а також розробити ефективні рішення для підтримки торгівлі в умовах обмежень, викликаних пандемією COVID-19.