• In English
 • Тиждень роботи КПВВ у районі проведення ООС

  За розпорядженням командувача Об’єднаних сил на лінії розмежування всі КПВВ щоденно, з 8.00 до 16.00, відкриті для пропуску. Водночас, фактичний пропуск здійснювався лише у двох з них.

  Російсько-окупаційні війська залишають повністю заблокованими дорожні коридори через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка».

  Рух дорожнім коридором до контрольного пункту «Новотроїцьке» окупанти відкривають лише двічі на тиждень. За тиждень через КПВВ прослідували 692 громадяни та 103 транспортних засоби у бік тимчасово окупованої частини Донеччини, а 959 громадян та 162 транспортних засоби – у напрямку контрольованої території.

  Щоденно пропускні операції здійснювалися лише в КПВВ «Станиця Луганська». В порівнянні з попереднім тижнем пасажиропотік знизився на 32 %. Загалом військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили під час прямування на тимчасово окуповану територію 6 203 особи, а на контрольовану територію – 6 188 осіб.

  Крім того, проросійські бойовики не допустили на тимчасово окуповану територію України трьох громадян. Прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

  Через КПВВ «Новотроїцьке» проїхали три вантажівки з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для потреб мешканців тимчасово окупованої території України доправлено гігієнічні та продуктові набори. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 58 тонн.

  Нагадуємо, що під час дії в Україні «зеленого» рівня епідемічної небезпеки громадяни прибувають на контрольовану територію без проходження самоізоляції. А іноземцям для перетинання лінії розмежування необхідно мати поліс медичного страхування.

  Водночас, обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.