• In English
 • Тетяна Слюз представляє Україну на симпозіумі AIST
  Державна казначейська служба України, опубліковано 29 жовтня 2018 року о 20:30

   29 жовтня в Нуакшоті, столиці Ісламської Республіки Мавританія, розпочав роботу 12-й щорічний симпозіум Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST), присвячений питанням децентралізації та фінансовим механізмам і засобам, що підтримують децентралізацію. У заході беруть участь керівники органів казначейств з понад двадцяти країн світу з метою обговорення фінансових засобів, що повинні супроводжувати рух децентралізації, передачі повноважень з урахуванням місцевих потреб і особливостей та максимально ефективним використанням потенціалу місцевих громад.

  Україну на міжнародному заході представляє Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

  Під час зустрічі керівники казначейських служб, зокрема, обговорили засоби бухгалтерського та фінансового характеру для рішення територіальних питань.

  Упродовж наступних днів роботи симпозіуму будуть розглянуті фінансові інструменти для підтримки децентралізації в різних країнах світу, обговорюватимуться принципи та критерії розподілу державних дотацій, повноваження і обов'язки, що передаються на місцеві рівні.

  З метою обміну досвідом у сфері казначейського обслуговування виокремлено питання казначейських інформаційних систем та впровадження систем автоматизованої звітності.