• In English
 • Вперше іноземна делегація взяла участь у Церемоніалі вшанування полеглих військовослужбовців Збройних Сил України
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 жовтня 2018 року о 18:31

  Фахівці Департаменту стратегічних комунікацій та зв’язків з громадськістю Міністерства оборони Грузії, сьогодні, 29 жовтня, взяли участь у Церемоніалі вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

  Грузинські посадовці, разом з представниками структурних підрозділів Міноборони та Збройних Сил України віддали шану загиблим Українським героям, та поклали квіти до пам’ятного знаку.

  Участь іноземної делегації у щоденному ритуалі відбулася вперше. В подальшому запрошення представників іноземних країн, які перебуватимуть в оборонному відомстві України, стане традиційним. 

  Як вже повідомлялося, в Міністерстві оборони України, в рамках робочого візиту перебувають фахівці зі стратегічних комунікацій оборонного відомства Грузії. Сьогодні у Києві відбулася робоча зустріч фахівців інформаційних структур українського оборонного відомства з грузинськими колегами з питань розвитку стратегічних комунікацій.

  Візит грузинської делегації до України триватиме по 31 жовтня. Як планується, представники Міноборони Грузії відвідають низку пам’ятних місць Києва, матимуть зустрічі з військовими журналістами та курсантами одного зі столичних військових вишів.