• In English
 • Термін подання тендерних пропозицій продовжено до 13 жовтня, - Держкомтелерадіо
  Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 30 вересня 2019 року о 12:59

  Держкомтелерадіо продовжив до 13 жовтня термін подання тендерних пропозицій для учасників процедури публічних закупівель послуг з організації та проведення двох інформаційних кампаній.

  Відповідні оголошення розміщено на сайті Державних закупівель.

  Перша інформаційно-роз’яснювальна кампанія про Україну має бути розрахована на громадян найбільших європейських держав-членів НАТО та держав, що межують з Україною. Її мета – формування позитивного ставлення до України як до держави, яка поділяє демократичні цінності з державами-членами НАТО, а також з метою доведення переваг тісних взаємовідносин цих країн з Україною.

  Друга інформаційна кампанія – про переваги співпраці у рамках Україна-ЄС, розрахована на громадян держав-членів ЄС, зокрема тих, що межують з Україною. Очікувана вартість закупівель цих послуг – 1,5 млн грн кожна. До участі у тендері запрошуються інформаційні агентства, які мають досвід реалізації інформаційних, комунікаційних, роз’яснювальних кампаній для закордонної аудиторії, зокрема таргетованого розміщення аудіовізуальної продукції у соціальних мережах.

  З тендерною документацією, кваліфікаційними критеріями, технічним описом предмету закупівлі можна ознайомитись за посиланнями:

  https://www.dzo.com.ua/tenders/4360202

  https://www.dzo.com.ua/tenders/4360530