• In English
 • Дніпропетровщина цікавиться литовськими технологіями з будівництва доріг та очистки води
  опубліковано 30 вересня 2019 року о 13:32

  У Дніпропетровській ОДА відбулася зустріч між очільником області Олександром Бондаренком та Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом. Вони обговорили співпрацю між регіоном та Балтійською країною у сферах будівництва доріг та очистки води.

  «Ми відкриті до всього нового. Акцент робимо на ефективному використанні бюджетних коштів та залученні інвестицій. Один з пріоритетів, на які спрямовуємо всі зусилля та ресурси, це будівництво та ремонт доріг. Нам потрібні ефективні технології, що дозволять заощаджувати кошти та при цьому зберігати якість покриття», – зазначив Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  За словами очільника області, ще один пріоритет роботи ОДА – екологічні програми.

  «Ми шукаємо енергоємні та ефективні технології, які допоможуть, по-перше, виміряти забруднення повітря та води. І, по-друге, знизити викиди. Можливо, є сервіси, які Литва може запропонувати», – сказав Олександр Бондаренко.

  Литовські компанії зацікавлені в роботі на українському ринку, підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

  «Якщо будуть тендери на проекти з ремонту доріг, то литовські компанії з радістю братимуть участь, – зазначив Марюс Януконіс. – Також маємо технології та навіть виробників обладнання з очистки води».

  Обговорити конкретні проекти учасники зустрічі домовилися на економічному форумі, який на Дніпропетровщині планують провести вже навесні 2020 року.