• In English
 • Тарас Качка у діловому колі обговорив перспективи українсько-чеської співпраці
  Міністерство економіки України, опубліковано 25 травня 2021 року о 16:45

  25 травня відбувся онлайн-бізнес-форум «Україна – Чехія: можливості співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін», участь у якому з боку Мінекономіки взяв заступник Міністра Тарас Качка. Також спікерами заходу стали представники українських та чеських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Республіки Чехія.

  «Для України одним із важливих питань інтеграції з Європейським Союзом є укладання угоди АСАА, так званого «промислового безвізу». Важливим аспектом для цього є встановлення прямих В2В зв’язків та промислової кооперації між українськими і європейськими компаніями. Ми маємо успішну довготривалу співпрацю з чеськими компаніями та прагнемо поглибити бізнес-зв’язки як в промисловій, так і в інших галузях економіки», - зазначив Тарас Качка.

  Він зауважив, що український Уряд докладає всіх зусиль, щоб підтримати бізнес-ідеї і бізнес-проекти, напрацьовані в партнерстві з українськими і європейськими, в тому числі, чеськими компаніями. Крім того, для України – в пріоритеті міжурядова співпраця щодо посилення взаємодії в промисловій сфері та просуванні українських промислових товарів на європейські ринки.

  Так, учасники обговорили стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, інвестиційний, експортний потенціал та бізнес-клімат обох країн.

  Довідково

  Бізнес-форум організовано ТПП України, ТПП Чехії, Посольством України в Республіці Чехія, Посольством Республіки Чехія в Україні, Міністерством економіки України, Міністерством промисловості та торгівлі Чехії та іншими партнерськими організаціями.