• In English
 • Ситуація в енергосистемі на 13 січня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 13 січня 2024 року о 11:49

  Дефіциту електроенергії немає, проте через високе споживання Міненерго закликає до економного використання електроенергії у пікові години

  ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ

  Дефіциту електроенергії в енергосистемі не спостерігається. Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також на поточну добу планується імпорт електроенергії. Система збалансована. Графіки відключень електроенергії не застосовуються. Однак споживання залишається на високому рівні.

  Нагадуємо, що дуже важливим є зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (у вихідні дні - з 10-ї до 12-ї та з 18-ї до 20-ї години). Міністерство енергетики закликає споживачів до економного споживання електроенергії.

  НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

  Минулої доби ворог вкотре обстріляв територію однієї з ТЕС у Донецькій області. Пошкоджено обладнання на території станції.

  На Дніпропетровщині через ворожий обстріл відключалась повітряна лінія 330 кВ.

  СТАН МЕРЕЖ

  У Волинській області сталося короткочасне технологічне порушення в роботі обладнання підстанції 110 кВ. Знеструмлювались побутові споживачі. Усіх заживлено.

  ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

  На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії зі Словаччини, Румунії та Молдови – 7987 МВ*год, експорту не передбачається.