• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 13 січня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 13 січня 2024 року о 10:35

  Внаслідок масованого ворожого обстрілу пошкоджень енергетичної інфраструктури не зафіксовано, через негоду знеструмлено 131 населений пункт.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через негоду, яка пошкодила повітряні лінії обленерго, без світла залишається 41 населений пункт, загалом – понад 3,3 тисячі споживачів.

  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

  Після стихії залишаються знеструмленими 38 населених пунктів, це понад 2,6 тисячі абонентів. За ніч енергетики заживили понад 300 споживачів. 

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Через метеоумови знеструмлювалися 15 населених пунктів – це понад 2000 споживачів. На ранок відновлено подачу електроенергії до майже 2000 споживачів у 9 населених пунктах. Залишаються без світла 15 населених пунктів.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  За минулу добу енергетики заживили 8 населених пунктів, що були знеструмлені через негоду. Залишаються відключеними 23 населені пункти – це понад 1400 побутових та 128 юридичних абонентів. 

  Через ворожий обстріл Очакова  було знеструмлено 868 споживачів. Усіх заживлено. Також через обстріл залишилися без світла понад 700 абонентів у Баштанському районі.
  Внаслідок обстрілу було припинено газопостачання 32 споживачам в одному із сіл області.

  ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Станом на 9-у ранку через негоду знеструмлені 14 населених пунктів – це понад 2000 точок обліку. 

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії знеструмлювалися 3 населені пункти, у яких мешкає майже 800 споживачів. Енергетики заживили 9 населених пунктів, повернувши світло понад 3000 абонентів.

  ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

  У Хустському районі на газопроводі середнього тиску стався аварійний витік газу. Припинено газопостачання до 73 абонентів.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через артобстріл з боку російського кордону було знеструмлено 8 населених пунктів, у яких мешкає майже 1,6 тисячі споживачів. Також через технологічне порушення без світла залишалися 234 споживачі.  

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У Яготинському районі приватний підприємець, проводячи земляні роботи, пошкодив підземний газопровід. Через це відключено від газопостачання 55 приватних будинків.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин минулої доби сталося знеструмлення 660 споживачів.