• In English
 • Судова гілка влади має стати однією з найавторитетніших у суспільстві, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 грудня 2018 року о 10:54

  Судова гілка влади, яка сьогодні переживає період реформування, має стати однією з найавторитетніших і такою, що викликає довіру у суспільстві. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції “Роль Верховного Суду в забезпеченні прав і свобод людини”.

  «Для нас головне - відновлювати справедливість і довіру - через конкретні рішення. Судова гілка влади має бути однією з найбільш авторитетних в країні, - сказав Володимир Гройсман. - У нас не буде другого шансу створити другий новий Верховний Суд. І зараз від Верховного Суду і до районного маємо запровадити нові стандарти і принципи. Люди хочуть, аби в країні була справедливість, аби всі були перед судом рівні, а суди були незалежні».

  Незалежний і справедливий суд, впевнений Глава Уряду, це також запорука економічної стабільності – адже суд є ключовою ланкою захисту права власності та інвестицій. Саме тому зараз потрібно не просто провести «черговий етап чергової реформи», зазначив Володимир Гройсман, а стати прикладом повернення довіри людей і встановлення верховенства права.

  Судова гілка влади має стати однією з найавторитетніших у суспільстві, – Володимир Гройсман