• In English
 • У 2018 році землевпорядники Миколаївщини надали більше 147 тис. адміністративних послуг

  Упродовж 2018 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали 147 109 адмінпослуг громадянам та юридичним особам.

  Із загальної кількості 27 573 послуги фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали на платній основі. За ці послуги нараховано плату у сумі 2,42 млн гривень. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету.

  Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Держгеокадастру Миколаївщини опрацювали 25 217 таких запитів, що становить 91,46% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  На безоплатній основі у Миколаївській області надано 119 536 послуг, з яких  найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (32 819) та про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (7 641). Крім того, безоплатно надано 6 186 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності, також висновків про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.