• In English
 • Сучасне державне управління має бути гнучким та здатним реагувати на будь-які виклики, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 лютого 2019 року о 15:13

  Сучасна влада, система державного управління мають знаходити рішення для своїх громадян швидше, ніж будь-які проблеми стають загрозою, тому вони мають бути гнучкими та здатними реагувати на будь-які виклики, вважає Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  «У питаннях державного управління, реформування державної служби треба завжди бути інноваційним, сучасним. Тому вміння працювати на випередження, новітні підходи, самовдосконалення державних службовців і системи державного управління є першочерговими на шляху реформи державного управління», – сказав він, виступаючи на семінарі «Україна: лідерство у співпраці для адаптації та розвитку» 14 лютого.

  Міністр наголосив, що тільки в ефективній, скоординованій співпраці з місцевою владою державна влада може вирішити проблеми, й саме тому Уряд проводить реформи, змінює підходи до державного управління.

  «Однією з головних цілей реформи державної служби є створення «гнучкої влади», яка спроможна реагувати на нові виклики. Так, це непросто, але тільки таким чином, змінюючи філософію системи, ми досягнемо кращого результату», – підкреслив Олександр Саєнко.

  У свою чергу директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен наголосила, що Світовий банк завжди був відданим партнером Уряду України для діагностування та реагування на наслідки кризи для подальшого сталого розвитку.

  «Ми готові продовжувати надавати допомогу вашим зусиллям і роботі, яку ви робите для поліпшення життя та життєдіяльності всіх українців», – запевнила вона.

  Олександр Саєнко подякував  Сату Кахконен, колишньому Прем’єр-міністру Греції Джорджу Папандреу та міжнародним партнерам за глобальний досвід й допомогу та підкреслив, що плідна співпраця забезпечить простір для широкого діалогу та довгострокового бачення соціально-економічного зростання України.