• In English
 • Степан Полторак здійснив робочу поїздку в район виконання завдань у рамках Операції Об’єднаних сил
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 травня 2018 року о 15:05

  10 травня Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак здійснив робочу поїздку в район виконання завдань в рамках Операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

  Основною метою візиту була перевірка виконання завдань Об’єднаними силами на даному етапі, а саме за 10 днів від початку проведення операції.

  Степан Полторак перевірив організацію виконання завдань зі стримування російської агресії, які покладені на Об’єднані сили, а також стан взаємодії всіх елементів військового, правоохоронного та цивільного блоків, які входять до складу ОС.

  Міністр оборони заслухав Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва та інших офіцерів об’єднаного командного пункту за напрямками діяльності.

  Зокрема, основна увага була зосереджена на ситуації в районі проведення операції, а саме щодо загострення на лінії бойового зіткнення, проблем, які існують, та шляхи їх усунення, а також яких результатів досягнуто з урахуванням саме досвіду проведення ООС.

  «Сьогодні 10 днів з початку операції Об’єднаних сил, і тому я прибув сьогодні для того, щоб дізнатися, з якими труднощами ви стикнулися зараз на початку проведення операції, а також, найголовніше, визначити кроки, які нам потрібно здійснити для вирішення цих проблемних питань у найкоротші терміни», - зазначив Степан Полторак.

  Міністр оборони України акцентував увагу на необхідності максимального зосередження зусиль на удосконаленні роботи з облаштування опорних пунктів, допуску до району проведення операції, забезпеченні та підготовці резервів, зменшенні до мінімуму втрат серед особового складу, підвищенні рівню військової дисципліни, а також визначенні нагальних потреб в необхідному озброєнні, боєприпасах, інших матеріальних та технічних засобах.

  Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак також заслухав начальника Головного управління розвідки генерал-лейтенанта Василя Бурбу щодо організації роботи зі взаємодії між розвідувальними органами, які залучені до операції Об’єднаних сил.

  Окремо обговорювалися питання взаємодії військової та цивільної складових операції, інформаційного забезпечення операції, сприяння роботі журналістів, волонтерів та інших осіб, які допомагають ЗС України.