• In English
 • Степан Полторак відвідав 30-ту окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Острозького, яка дислокується на Житомирщині
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 червня 2019 року о 17:18

  Сьогодні, 26 червня, сказав Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з родинами військовослужбовців 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, яка дислокується на Житомирщині.

  Глава оборонного відомства подякував сім’ям військових за те, що вони підтримують своїх рідних, які наразі виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

  «Я хотів би подякувати вам за любов до ваших рідних і близьких, за їх виховання. Просто  підтримуйте наших хлопців - вони дуже потрібні країні. А ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб максимально збільшити їх грошове утримання, покращити соціальний пакет та забезпечити наших військових житлом», - наголосив Міністр оборони.

  Степан Полторак нагородив військовослужбовців 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького та членів їх родин відомчими відзнаками, преміями та цінними подарунками.