• In English
 • Міністр оборони України перевірив стан будівництва інфраструктури 148-го артилерійського дивізіону у Житомирі
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 червня 2019 року о 17:04

  Сьогодні, 26 червня, перебуваючи з робочою поїздкою у військових частинах ЗС України, що на Житомирщині, Міністр оборони України Степан Полторак перевірив хід завершального етапу будівництва інфраструктури для 148-го окремого гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону.

  Звертаючись до особового складу частини, Степан Полторак зазначив:

  «Головним пріоритетом для вас є захист своїх рідних, близьких, друзів та України від ворога. І я думаю, що одним із головних завдань, яке стоїть перед державою – це забезпечити добрі умови для вашого проживання. Я думаю, що ваш дивізіон буде, напевно, першою військовою частиною, де, якщо порахувати нове житло, виходить 350 місць у гуртожитку поліпшеного планування, де повністю нове обладнання, 150 місць для солдатів строкової служби, нова їдальня».

  «Вам не вистачає тільки одного – пари будинків для проживання сімей. Я думаю, що після того, як я побував тут і побачив таку необхідність, ми сплануємо обов’язковий ресурс і наступного року – фінансування для будівництва житла для одружених сімей», - наголосив глава вітчизняного оборонного відомства.

  Як відомо, роботи з будівництва двох казарм поліпшеного планування та їдальні військової чистини повністю завершено, їх вже передано у експлуатацію військовим. Тепер у комфортних умовах будуть проживати 250 військовослужбовців військової служби за контрактом.

  Також тривають роботи з будівництва трансформаторної підстанції та реконструкції інженерних мереж.