• In English
 • Степан Полторак: Ми пам’ятаємо усіх загиблих Героїв, на їхніх прикладах виховуємо нинішніх і майбутніх захисників нашої країни
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 січня 2019 року о 13:11

  Сьогодні, 20 січня, у Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України: на знак подяки та шани воїнам, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на cході України.

  "На жаль, цього дня пішли з життя 50 військовослужбовців Збройних Сил України. При цьому 44 із них – це військовослужбовці, які загинули в Донецькому аеропорту. Мужні «Кіборги» віддали свої життя за мир в Україні, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. – Ще чотири військовослужбовці загинули на різних ділянках фронту, і один військовий загинув під час виконання миротворчої місії на території іншої країни".

  "Ранковий ритуал, який відбувається щодня, – це символ того, що ми пам’ятаємо усіх загиблих Героїв, та на їхніх прикладах виховуємо нинішніх і майбутніх захисників нашої держави", – підкреслив керівник оборонного відомства.

  За словами Міністра оборони, дуже важливо усім разом, з батьками, рідними та  друзями, пам’ятати цих хлопців.

  "Кожного із тих, хто загинув на війні з Російською Федерацією, ми згадуємо щодня. Ми не міняємо ритуал по часу і змісту. Але сьогодні ми пригадаємо усіх військових, які загинули в Донецькому аеропорту. Разом з батьками і рідними цих Воїнів пригадаємо їх дії, їх героїчні вчинки", – наголосив Міністр оборони.

  Степан Полторак акцентував увагу на тому, що цей захід є потужним джерелом підтримки для тих військовослужбовців, які на даний час виконують бойові завдання на фронті.

  "Наші військові дуже потребують такого заходу. Тому цей захід дуже важливий і дуже потрібний", – зазначив він.