• In English
 • Держприкордонслужба: Усі КПВВ на лінії розмежування відкрилися за графіком зимового періоду та функціонують у штатному режимі

  Усі КПВВ на лінії розмежування відкрилися за графіком зимового періоду та функціонують у штатному режимі.

  За минулу добу відмічається зменшення пасажиро-транспортного потоку, так через КПВВ прослідувало 28,7 тисячі осіб та 3,6 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 6775 осіб та 815 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 6135 осіб та 1065 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 5515 осіб та 1020 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 2815 осіб та 730 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 7445 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/50; «Мар’їнка» – 60/50; «Новотроїцьке» – 35/40; «Гнутове» – 40/20.

  Минулої доби прикордонні наряди Краматорського та Донецького прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Майорське», «Мар’їнка», «Гнутове» та «Новотроїцьке» припинили шість спроб порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів. Зокрема, на тимчасово окуповану територію України намагалися провезти одяг, взуття, засоби особистої гігієни, смартфони, шоколад, медикаменти, автозапчастини, каву, рюкзаки та аксесуари до смартфонів на загальну суму майже 630 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

  У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо невилучення незаконного ідентифікаційного документа, виданого окупаційною адміністрацією РФ. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина передано представникам Національної поліції для прийняття відповідного правового рішення.