• In English
 • Степан Полторак: Цим рішенням ми покращимо стан соціального захисту військовослужбовців ЗС України
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 червня 2018 року о 14:26

  13 червня на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено рішення про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

  «Останнім часом було багато особливостей, які призвели до крадіжки майна наших військових, до крадіжки квартир, будинків, де проживали українські військові, які були вірні військовій присязі і вийшли в Україну з Криму. Внесення змін до Закону надає можливість нашим військовим отримати житло і право на компенсацію за піднайом житла, незважаючи на те, була у них квартира в окупованому Криму чи не була», – наголосив під час засідання Уряду Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

  Як зазначається в пояснювальній записці, на даний час не було врегульовано питання забезпечення житлом та перебування на квартирному обліку деяких категорій військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, звільнених з військової служби, які прибули з тимчасово окупованих територій  Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та окремих районів Донецької та Луганської областей, за  якими зберігаються права власності на жилі приміщення, користування службовими жилими приміщеннями та жилими приміщеннями для постійного проживання, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях і проживання в яких унеможливлено.

  «В Одесі для Військово-Морських Сил ЗС України тільки цього року  для забезпечення офіцерів і матросів житлом до кінця 2018 року планується здати будинок на 82 квартири, гуртожиток на 400 місць, а також інфраструктуру військового містечка на 1500 військових. Тим самим ми значно покращимо стан соціального захисту військовослужбовців Збройних Сил України», – підкреслив глава оборонного відомства.