• In English
 • Стартували тренінги з підвищення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 28 лютого 2018 року о 09:46

  З 26 лютого по 7 березня 2018 року Міністерство соціальної політики України у співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення проводять серію спеціалізованих міжвідомчих тренінгів "Посилення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству".

  Мета тренінгів - ознайомити представників суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, з міжнародними підходами та створити можливості їх застосування на місцевому та національному рівнях в Україні. Ці навчальні заходи орієнтовані на інституції, злагоджена робота яких є запорукою ефективної міжвідомчої взаємодії у випадках ґендерно зумовленого насильства.

  Учасники та учасниці матимуть змогу поглибити знання щодо новел у нещодавно прийнятому законодавстві та напрацювати місцевий механізм міжвідомчої взаємодії суб'єктів. Міжнародним досвідом на тренінгу поділиться Програмна координаторка Східноєвропейського інституту репродуктивного здоров'я Іонела Хорга.

  Тренінги проводяться для міжвідомчих команд п’яти областей: Вінницької, Київської, Львівської, Херсонської та Одеської. Саме на ці регіони України була розширена діяльність проекту Фонду ООН у галузі народонаселення у 2017 році.

  Проект Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» реалізується спільно з Мінсоцполітики за фінансової підтримки уряду Великої Британії.