• In English
  • Сприяння успішній реалізації суспільно важливих інфраструктурних проектів – основний орієнтир для ДАБІ
    Державна архівна служба України, опубліковано 12 листопада 2019 року о 15:31

    Пріоритетними завданнями для держави, визначеними Главою Уряду, є розвиток інфраструктури, ремонт доріг та аеропортів. Хід відновлення та будівництва таких об’єктів під постійним контролем Кабінету Міністрів України. Держархбудінспекція як орган, що дає старт будівельним проектам та підтверджує відповідність виконаних будівельних робіт в Україні, розуміє важливість свого сприяння в межах повноважень у даному процесі. На цьому наголосив в.о. Голови ДАБІ Олександр Строкач: «Сьогодні ми зорієнтовані на надання замовникам будівництва необхідної консультативної допомоги та підтримки на оперативну видачу документів про початок будівельних робіт – без будь-яких штучних затримок, та у кінцевому результаті на безперешкодне введення в експлуатацію збудованих з дотриманням законодавчих вимог об’єктів. Політика нового Уряду – максимальний розвиток країни по всіх векторах, що у розрізі держархбудконтролю означає створення належних умов для успішної реалізації нових суспільно-важливих проектів».

    Наразі успішно реалізовується проект з модернізації міжнародного аеропорту «Запоріжжя», що сприятиме покращенню якості авіасполучення в межах України та закордон.

    Так, у жовтні поточного року Держархбудінспекцією видано сертифікат про введення в експлуатацію капітально відремонтованих аеродромних покриттів аеропорту загальною площею майже 136,5 тис. м². Крім того, ДАБІ підтвердила відповідність виконаних робіт з реконструкції та технічного переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу (курс посадки Мк-196º). Триває будівництво нового терміналу площею понад 12,5 тис. м².