• In English
 • Співпраця Держприкордонслужби з Федеральною поліцією Німеччини відіграє важливу роль у реформуванні і забезпеченні європейських стандартів
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 04 жовтня 2018 року о 12:25

  Співробітництво Державної прикордонної служби України з Федеральною поліцією Німеччини вже протягом багатьох років успішно розвивається та відіграє важливу роль у реформуванні і забезпеченні європейських стандартів. На цьому наголосив перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк під час робочої зустрічі з Віце-президентом Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччина Юргеном Шубертом.

  «Співпраця з Федеральною поліцією Німеччини має для нас велике значення і відіграє важливу роль як у реформуванні прикордонного відомства України, так і в забезпеченні високих європейських стандартів прикордонного контролю», - наголосив Василь Серватюк.

  Головною метою зустрічі було обговорення стану двостороннього співробітництва, яке здійснюється відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина у сфері боротьби з організованою злочинністю, тероризмом та іншими злочинами середньої тяжкості, тяжкими та особливо тяжкими злочинами.

  У свою чергу Юрген Шуберт висловив вдячність за співпрацю з українськими прикордонниками, в тому числі щодо розвитку інтегрованого управління кордонами.

  У ході спілкування Василь Серватюк ознайомив іноземну делегацію із загальною обстановкою на кордоні України, в тому числі і на морській ділянці. Він додав, що прикордонне відомство розвивається системно, зокрема, і авіаційна складова, впроваджуються сучасні підходи управління кордонами та проводяться спільні заходи з протидії транскордонній злочинності.

  Обговорюючи перспективи співробітництва, сторони зупинилися на можливій взаємодії у сфері реформування Морської охорони і авіації Держприкордонслужби, на спільній оцінці ситуації щодо транскордонної злочинності, важливості проведення тренінгів для персоналу та активізації співпраці між оперативними підрозділами відомств.

  Наприкінці зустрічі перший заступник Голови Держприкордонслужби України та Віце-президент Федеральної поліції ФРН підписали План двостороннього співробітництва на 2018-2019 роки.