• In English
 • Переможці земельних торгів за 9 місяців 2018 року сплатили до місцевих бюджетів Херсонщини понад 4 млн грн орендної плати

  Упродовж ІІІ кварталу цього року з торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Херсонській області, було продано права оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Білозерському (3), Бериславському (1), Великолепетиському (1), Великоолександрівському (2), Верхньорогачицькому (2), Генічеському (8), Горностаївському (1), Каховському (4) і Скадовському (4) районах Херсонщини.

  Загальна площа переданої в оренду землі склала майже 822 гектари. Розмір орендної плати в середньому зріс до 15,8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло понад 1,7 млн грн орендної плати лише за перший рік користування землею.

  В цілому ж від початку року аграрії придбали на Херсонщині з торгів права оренди на 68 земельних ділянок загальною площею понад 3,3 тис. га і сплатили за них до місцевих бюджетів більш ніж 4 млн грн, що майже на 1,7 млн грн перевищує стартовий розмір річної орендної плати.

   Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.