• In English
 • Сьогодні на перший план виходить побудова ефективної координації реформ, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 вересня 2018 року о 22:15

  Побудова ефективної, чіткої координації реформ на сьогодні виходить на перший план в загальному процесі реформування. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час презентації комплексної оцінки системи державного управління, що здійснювалась програмою ОЕСР та SIGMA.

  "Сьогодні дуже важливою є координація реформ. Наш Уряд впроваджує ряд пріоритетних реформ, й реформа державного управління, яка безпосередньо створює спроможність держави впроваджувати реформи, одна з них. 75 відсотків виконаних індикаторів, що були заплановані на 2017 рік - це, як на мене, дуже успішний результат в наших умовах. Але очевидно, що без якісного планування та координації з іншими реформами неможливо досягти вищих показників. Успіх всіх реформ взаємопов'язаний", - сказав він.

  Олександр Саєнко зазначив, що реформа державного управління повинна бути пріоритетом для всіх органів влади.

  "Незважаючи на те, що на нас чекає період передвиборної турбулентності, ми всі маємо об'єднатись навколо ідеї зробити наші державні інститути спроможними та активізувати роботу", - додав Міністр Кабінету Міністрів України.