• In English
 • Розширення двостороннього співробітництва в сфері енергетики є пріоритетом українсько-норвезької співпраці

  11 вересня 2018 року у м. Києві відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України І. С. Насалика та Міністра торгівлі та промисловості Королівства Норвегія Т. Р. Ісаксена в рамках другого засідання Українсько-норвезької Міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки.

  Ігор Насалик висловив вдячність Уряду Королівства Норвегія за активну підтримку на шляху до реформування енергетичного сектору України.

  Сторони погодились, що товарообіг між Україною та Норвегією з кожним роком зростає, в тому числі через реалізацію домовленостей, досягнутих на засіданнях міжурядових комісій.

  Українська сторона підкреслила важливість реалізації інвестиційного проекту норвезькою компанією NBT щодо спорудження 67 вітрових електроустановок в Херсонській області загальною потужністю до 250 МВт, які, за попередніми оцінками, зможуть забезпечувати енергопостачанням близько 45 тисяч домогосподарств.

  За результатами зустрічі сторони погодились, що співпраця у галузі енергетики з кожним роком стає усе продуктивнішою і становить спільний інтерес для обох держав.