• In English
 • Ситуація з отруєнням дітей на контролі Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 травня 2018 року о 14:15

  8 травня о 9:13 надійшла інформація про те, що на території загальноосвітньої школи № 8 під час проведення шкільної лінійки відчули погіршення самопочуття та почали втрачати свідомість 15 учнів школи (2-9 класи). Всього на лінійці перебувало 424 учні.

  За даними ДСНС, станом на 14-ту годину до лікувальних закладів м. Черкаси госпіталізовано 50 учнів та 2 вчителів. 11 дітей перебуває в реанімації при свідомості. Решта дітей вдома і жодних симптомів погіршення їх самопочуття не зафіксовано. Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей в лікарні організовано роботу психологів ДСНС. Від мешканців міста, зокрема прилеглих до школи будинків, скарг не надходило.

  З метою визначення причини погіршення стану здоров’я учнів хіміко-радіологічною лабораторією ДСНС на території школи проведені заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. Перевищень вмісту хімічних речовин понад гранично допустимої концентрації не виявлено.

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, разом з керівництвом МОЗ, ДСНС, фахівцями медико-санітарної служби та екологічної інспекції, відлетів у м. Черкаси для координації дій відповідних служб у зв’язку з отруєнням дітей, причини якого з’ясовуються.