• In English
 • Ситуація з COVID-19 в Україні продовжує покращуватися, — підсумки селекторної наради
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 лютого 2022 року о 13:06

  Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 21 лютого відбулася селекторна нарада щодо протидії поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19.

  Як повідомили у Міністерстві охорони здоров’я, вперше за останні чотири тижні кількість нових випадків коронавірусу склала менш як 200 тисяч за тиждень. Так, минулого тижня було зафіксовано 191 тисячу нових випадків захворювання, що на 19% (або на 43 тисячі випадків) менше, порівняно з попереднім тижнем. 

  Також у МОЗ відзначили зменшення кількості госпіталізацій. За минулий тиждень до лікарень потрапили 20 тисяч пацієнтів, що на 4 тисячі менше, ніж тижнем раніше.

  «Вперше за шість тижнів кількість виписаних із лікарень перевищила кількість госпіталізованих. Це призводить до того, що кількість зайнятих ліжок із хворими коронавірусною хворобою постійно зменшується», — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

  За словами очільника МОЗ, завантаженість ліжок, відведених для хворих на COVID-19, наразі становить 35%.

  Прем'єр-міністр Денис Шмигаль дав завдання МОЗ проаналізувати карантинні обмеження з урахуванням епідемічної ситуації та рекомендацій країн Європейського Союзу. Та, за необхідності, внести зміни до тих вимог, що діятимуть після 31 березня у «помаранчевих» та «зелених» зонах з огляду на весняно-літній період. 

  «Низка європейських країн уже послаблює карантинні заходи для туристичних поїздок. У березні, за прогнозами, ми вийдемо на стабілізацію епідемічної ситуації. Тож маємо зараз напрацювати нові рішення на весняно-літній період», — відзначив Денис Шмигаль.

  Ситуація з COVID-19 в Україні продовжує покращуватися, — підсумки селекторної наради