• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 11 грудня 2018 року о 09:24

  Ворог продовжує застосовувати зброю в межах визначених гуманітарних дорожніх коридорів як в години роботи пунктів перетину лінії розмежування, так і в неробочий час.

  Так, учора о 21:35 з боку тимчасово окупованого населеного пункту Олександрівка було відкрито вогонь з автоматичних гранатометів та стрілецької зброї різного калібру по позиціях прикордонників зі складу Об’єднаних сил, що несуть службу на блокпості першого оборонного рубежу перед КПВВ «Мар’їнка». У цей час контрольно-пропускні операції були завершені й в зоні ураження цивільних осіб не було, військовослужбовці знаходились в укриттях. Вогонь у відповідь не відкривався. На щастя, постраждалих немає.

  Провокаційні дії російсько-окупаційних військ спрямовані на дестабілізацію ситуації в межах гуманітарних дорожніх коридорів, в результаті якої можливе ведення обмежень на роботу КПВВ.

  Незважаючи на збройні провокації, підрозділи Об’єднаних сил продовжують цілодобово забезпечувати безпеку в регіоні.

  Сьогодні всі КПВВ відкрились відповідно до графіка та працюють у штатному режимі.

  За минулу добу відмічається збільшення пасажиро-транспортного потоку. Так, через контрольні пункти в’їзду-виїзду прослідували 31,5 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 7145 осіб та 920 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 6465 осіб та 1140 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 5960 осіб та 1220 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3260 осіб та 780 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8635 осіб.

  Зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 20/15.

  Учора військовослужбовці Донецького загону спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» й «Гнутове» завадили незаконному переміщенню через лінію зіткнення акустичної системи, автозапчастин та обладнання для твердопаливних котлів на загальну суму понад 100 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальших правових дій.