• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 10 грудня 2018 року о 09:16

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/55; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 35/40; «Гнутове» – 25/15.

  На цей час усі КПВВ працюють у штатному режимі.

  Зазначимо, що загальний пасажиро-транспортний потік залишався динамічним та характеризувався певним зменшенням в порівнянні з попереднім днем. Загалом через КПВВ прослідували 27,9 тисячі осіб та 3,8 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 6840 осіб та 830 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 6150 осіб та 1165 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 5420 осіб та 1145 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 2595 осіб та 695 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 6890 осіб.

  Учора в КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону спільно з працівниками фіскальної служби у громадянина України, який прямував на вихід до тимчасово окупованої території України в пішому порядку, виявили коштовний телевізор на суму близько 14,5 тисячі гривень. Товар вилучено працівниками ДФС.

  Крім того, в КПВВ «Майорське» прикордонники Краматорського загону виявили автомобіль «Опель», яким наш співвітчизник намагався перемістити через лінію зіткнення на виїзд до тимчасово окупованої території України парфумерну продукцію, мобільні телефони та комп’ютерні комплектуючі на загальну суму більше 21 тисячі гривень. Товар передано працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.