• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 07 квітня 2018 року о 10:01

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/70; «Мар’їнка» – 20/60; «Новотроїцьке» – 0/30; «Гнутове» – 30/20.

  Усі КПВВ працюють в штатному режимі. Минулої доби пасажиро-транспортний потік в них залишався інтенсивним, проте відмічалося незначне зменшення кількості громадян, які перетинали лінію розмежування.

  Загалом через КПВВ прослідувало 37,1 тисяч осіб та 5,6 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 8785 осіб та 1260 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9540 осіб та 1870 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 7530 осіб та 1540 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3750 осіб та 965 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 7500 осіб.

  Протягом доби в КПВВ військовослужбовці Держприкордонслужби виявили у громадян 4 паспортні документи з частковими підробками. Крім того, 5 разів наші співвітчизники, які слідували з тимчасово окупованої території, намагалися підкупити прикордонників. Пропонуючи неправомірну вигоду вони планували отримати сприяння в позачерговому проїзді чи прискореному оформленні, проте отримали категоричні відмови.

  В контрольному пункті «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону завадили спробі порушення правил переміщення товарів. Їх до підконтрольної бойовикам території намагався перемістити наш співвітчизник. Зокрема, в багажнику та бензобаку його автомобіля «Таврія» було виявлено автозапчастини вартістю понад 11 тисяч гривень. Товар передано представникам фіскальної служби.