• In English
 • Шість проектів обрано для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту
  Міністерство юстиції України, опубліковано 05 червня 2018 року о 15:53

  4 червня у Мінмолодьспорту відбулося засідання міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту.

  За результатами роботи було обрано наступні проекти:

  - "Нове будівництво багатофункціонального Палацу спорту по вул. Ватутіна, 18Б у м. Вінниця" (Вінницька міська рада) – 27 млн грн.

  - "Будівництво багатофункціонального Палацу спорту за адресою проспект Злуки, 3а у м. Тернополі" (Тернопільська міська рада) – 27 млн грн.

  - "Будівництво багатофункціонального палацу спорту для ігрових видів спорту м. Черкаси, мікрорайон "Перемога-2 по вул. Олени Теліги та вул. Академіка Корольова" (Черкаська міська рада) – 27 млн. грн.

  - "Будівництво Палацу спорту у житловому масиві "Сихів" у м. Львові" (Львівська міська рада) – 27 млн грн.

  - "Будівництво Палацу спорту по вул. Прибузькій, 5/1а в м. Хмельницькому" (Хмельницька міська рада) – 27 млн грн.

  - "Будівництво універсального спортивного залу спортивного комплексу комунального закладу "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву" Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради (в районі вул. Макарова м. Рівне)" (Рівненська обласна державна адміністрація) – 15 млн грн.

  Нагадаємо, що 29 травня в Мінмолодьспорту відбулося засідання міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та реконструкцію палаців спорту.

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 220 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" було розглянуто 11 проектів з Хмельницької, Вінницької, Одеської, Львівської, Луганської, Черкаської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Полтавської областей.

  Критерії відбору згідно з постановою Уряду були такими:

  - Наявність (документальне підтвердження) співфінансування у 2018 році з місцевих бюджетів: рішення сесії, лист заявника (ініціатора) проекту;

  - Наявність виготовленої документації;

  - Наявність (документальне підтвердження) гарантування завершення у наступних бюджетних періодах будівництва, реконструкції за рахунок коштів місцевого бюджету (від 1 до 2), рішення сесії, лист заявника (ініціатора) проекту;

  - Наявність (документальне підтвердження) гарантування належного забезпечення подальшої експлуатації збудованих, реконструйованих палаців спорту;

  - Наявність (документальне підтвердження) відведеної в установленому порядку земельної ділянки;

  - Наявність глядацьких місць у кількості не менше ніж 2500;

  - Наявність видів спорту у кількості не менше ніж 4;

  - Наявність вимог щодо доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп.