• In English
 • Сергій Верланов: За 2019 рік очікуємо виконання плану надходжень до бюджету
  Державна податкова служба України, опубліковано 19 грудня 2019 року о 15:31

  Голова Державної податкової служби Сергій Верланов запевнив, що всі завдання із надходження платежів до бюджетів у 2019 році Державною податковою службою будуть безумовно виконані.

  «Незважаючи на фактори, які стримують зростання надходжень податків, а це, зокрема, низька інфляція, зростання курсу національної валюти, зниження обсягу оподатковуваних операцій з ПДВ, Податковій службі вдається забезпечувати виконання планових показників з надходжень до бюджету. Більше того деякі річні показники вже перевиконуються», - наголосив Сергій Верланов.

  Так, ще станом на 1 грудня виконані річні показники з надходжень до місцевих бюджетів. Тобто всі кошти, які будуть сплачені у грудні, вже є додатковими понадплановими надходженнями. За 11 місяців до місцевих бюджетів забезпечено надходження 242,3 млрд грн. Це на  38,5 млрд грн, або на 18,9% перевищує показник минулого року.

  Загалом по платежах, що контролюються ДПС, протягом січня-листопада 2019 року до зведеного бюджету забезпечено надходження (сальдо) у сумі 662,0 млрд грн. Це на 92,4 млрд грн, або на 16,2% більше, ніж у січні-листопаді 2018 року.

  За словами очільника ДПС, динаміка зростання надходжень платежів до бюджету зберігатиметься й надалі.